Ekibimiz

Oğuzhan GÜNDÜZ

Oğuzhan GÜNDÜZ

Oğuzhan Gündüz 1974 Tatvan/Bitlis doğumludur. Malatya Fen Lisesi sonrası 1990 yılında girdiği Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1996 yılında mezun olmuştur. 1997 yılı içerisinde aynı üniversitenin Üroloji Anabilim Dalı’nda ihtisasına başlamıştır. 2002 yılında uzmanlığını alıp 2013 yılına dek İstanbul’da çeşitli özel hastanelerde üroloji uzmanı olarak çalışmıştır. Halen 2013 yılında girdiği Üsküdar Devlet Hastanesi’nde çalışmaktadır. GETAT doktora eğitimine devam etmektedir.

Nurettin Nezih ANOLAY

Nurettin Nezih ANOLAY

Dr. Öğr. Üyesi Nurettin Nezih ANOLAY, 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Ardından 1998 yılında Adli Tıp Uzmanlığı alanında doktorasını tamamladı. Adli Tıp Kurumu’nda Üçüncü İhtisas Kurulu Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Şimdilerde ise Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Adli Bilimler Bölümü’nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

Mehmet Akif ÖZTÜRK

Mehmet Akif ÖZTÜRK

2003 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Uzmanlık eğitimini 2009 yılında tamamladı. 2009-2012 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde tıbbi onkoloji uzmanlık eğitimini tamamladı. Hatay Antakya Devlet Hastanesi'nde 2012-2014 yılları arasında mecburi hizmet görevini tamamlayan Dr. Öztürk halen özel sağlık kurumlarında mesleki faaliyetine devam etmektedir.

Ayhan LEVENT

Ayhan LEVENT

Ayhan LEVENT, 2011 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2017 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlayan Levent, Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

Arif Aktuğ ERTEKİN

Arif Aktuğ ERTEKİN

1982 yılında İstanbul Tıp Fakültesinde mezun olmuş, 1991 yılında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesinde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı ve 1998 yılında da doçent olmuştur. Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 2005-2011 yılları arasında Klinik Şefi ve Başhekim Yardımcılığı yapmştır, 2011 yılında Üsküdar Üniversitesinde profesör olarak göreve başlamıştır. 

Murat KALEMOĞLU

Murat KALEMOĞLU

1987 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesinden, 1988 yılında ise Gülhane Askeri Tıp Akademisinden derece ile mezun olmuştur.1997-2000 yıllarında, Sarıkamış 200 yataklı Asker Hastanesinde Baştabip Yardımcılığı, Cerrahi Bölümler Başkanlığı, Acil Servis Şefliği ve Genel Cerrahi Uzmanlığı görevlerinde bulunmuş, Sağlık Hukuku ile ilgili ilk seminerlerini burada vermeye başlamıştır. 2000 yılında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Acil Servis Şefliğine atanmıştır.

Akın AKAKIN

Akın AKAKIN

Eğitim ve Uzmanlık
Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Eğitimi
Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi - Uzmanlık
Florida Üniversitesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Nöroanatomi Doktora Programı - Yurtdışı Eğitimi

A. Oğuz TANRIDAĞ

A. Oğuz TANRIDAĞ

Zorunlu Hizmet : 1976-1979 Türk Hava Kuvvetleri Uçuş Birlikleri
Uzmanlık Eğitimi : 1979-1982 GATA Nöroloji ABD
Klinik Araştırmacı : 1984-1986 Vanderbilt Üniversitesi Tıp
Fakültesi Nöroloji Bölümü Nashville/Tennessee/ABD
Yardımcı Doçent : 1986-1987 GATA Nöroloji ABD
Doçent : 1987-1993 GATA Nöroloji ABD
Profesör : 1993-
Avrupa Nöroloji Dernekleri Federasyonu Kognitif Grup Sekreteri : 2006-
NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Nöroloji Servisi : 2006

Sultan TARLACI

Sultan TARLACI

1995 yılında Tıp fakültesini birincilikle bitirerek Tıp doktoru, 2000 yılında Ege Üniversitesinden Nöroloji uzmanlığını aldı.2000 yılında, Beyin Araştırmaları Derneği Araştırma Teşvik Ödülü, 2001’de TÜBİTAK-Beyin Araştırmaları Derneği Araştırma Teşvik Ödülü ve 2003’de de Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Sedat Simavi, Sağlık Bilimleri Ödülü almıştır. Türk Nöroloji Derneği altında hizmet veren, Nörolojik Yoğun Bakım ve Kognitif Nörobilim Grubu Çalışma Üyesidir.

Barış METİN

Barış METİN

2004 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2004 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı’nda nöroloji asistanlığına başladı ve 2009 yılında nöroloji uzmanlığını aldı.2009-2013 yılları arasında Belçika Gent Üniversitesinde  araştırma görevlisi ve doktora öğrencisi olarak çalıştı.2014’de Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesinde yardımcı doçent ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesinde Nöroloji Uzmanı olarak çalışmaya başladı.

Mehmet Kerem CANBORA

Mehmet Kerem CANBORA

1994 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2001 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. Yurt içi ve yurt dışı çalışmaları sonrası 2014 tarihinde Ortopedi ve Travmatoloji Doçenti olmaya hak kazanmıştır. Yurt dışı hakemli dergilerde 22  yayını, uluslarası kongerlerde sunulmuş 16 sözel bildirisi, ulusal  hakemli dergilerde 10 yayını, çok sayıda ulusal ve ulusal hakemli dergi hakemlikleri, kongre moderatörlükleri ile mesleki ve akademik faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hüsnü ERKMEN

Hüsnü ERKMEN

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1978 yılında mezun oldu,aynı fakültenin Psikiyatri kliniğinde eğitim alarak 1983 yılında uzman oldu.1987 yılında Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri kliniğine Yardımcı Doçent olarak atandı,1990 yılında aynı klinikte Doçent oldu.1991 yılında  Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikiyatri klinik şefliğine atandı.2011 yılında emekli olduktan sonra Üsküdar Üniversitesinde Profesör oldu ve halen çalışmalarını bu üniversitede sürdürmektedir.

Sedat TARHAN

Sedat TARHAN

Sedat Tarhan, 1954 yılında Amasya Merzifon’da doğmuştur. 1977 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahapaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olan Tarhan, daha sonra 1984 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Göğüs Kalp Damar Şirürjisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Uzun yıllar Manisa Devlet Hastanesi’nde görev yapmış olan Tarhan, halen Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Odyoloji Bölümü’nde görev yapmaktadır.

F. Gökben HIZLI SAYAR

F. Gökben HIZLI SAYAR

1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümünden mezun olmuş ve psikiyatri ihtisasını Başkent Üniversitesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda yapmıştır. 2011 yılında yardımcı doçent, 2015 yılında doçent ünvanı almıştır.Yerli ve yabancı dergilerde yayınlanmış çok sayıda makalesi ve kitap bölümleri bulunmaktadır. Üç kitapta ortak yazarlık yapmıştır.Üsküdar Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans ve Nörobilim Yüksek Lisans programlarında ders vermektedir.

Gül ERYILMAZ

Gül ERYILMAZ

Ankara'da 1975 yılında doğdu. 1992 yılında Ankara Başkent Lisesi'ni, 1999 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi. Uzmanlık eğitimini Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı'nda yaparak 2005 yılında psikiyatri uzmanı olmuştur.Psikoanalitik Psikoterapi Grup Süpervizyon eğitimi;I ve II. Düzey Aile Terapileri Eğitimi; Bilişsel Psikoterapi Eğitimi; Aile ve İlişki Terapileri Eğitimi almış olup yerli ve yabancı dergilerde yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır. İlgi alanı aile ve ilişki terapileridir.

Sermin KESEBİR

Sermin KESEBİR

Prof. Dr. Sermin Kesebir, 1995 yılında Dokuz Eylül Tıp Fakültesini bitirdi. Psikiyatri uzmanlık eğitimini Ege Üniversitesi Psikiyatri Anabilim Dalında tamamladı. Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde mecburi hizmetini yaptıktan sonra, 2008’de Adnan Menderes Üniversitesinde doçent ünvanını aldı. 2009-2014 yılları arasında Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde eğitim görevlisi olarak akut psikoz servisinin idaresini yürüttü.

Mehmet BALTALI

Mehmet BALTALI

1987 yılında Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. 1988 yılında Innsbruck Üniversitesi Halk Sağlığı ABD bünyesinde Community Health Course’yi tamamladı.Kardiyoloji ABD Başkan yardımcısı olarak Başkent Üniversitesi Adana Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin kuruluşunda rol aldı.Ulusal ve Uluslararası kongrelerde çok sayıda sözel ve poster sunumu,dergilerde makaleleri mevcuttur. 2001 yılı Metabolik Sendrom X Konulu Ulusal Bilimsel Yarışma İkincilik Ödülü sahibidir.